DARK EDEN

DARK EDEN

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2009-06-05 11:50:43

gui

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Cos o sobie

gram postacią o imieniu Gunter. Na chrzcie dano mi Agnieszka, mam 28 lat (jeszcze w czerwcu urodzinki). Nie lubię pisać o sobie, lubię żyć w egotwórczym przeświadczeniu że nie da się mnie streścić w kilku zdaniach.
  Ok z dedykacją dla Remigiusza co mnie do tego zmusza.
Praca: szukam, studia: przerwałam bo nie mam kasy, filmy: sci fi TAK, horrory  NIE, wszystko pomiędzy zależnie od jakości (raczej komedie niż wojenne). książki czytam, różniaste (obecnie zaczęte pozycje popełnili: wołoszański, prechett), nałogowo nie oglądam tv (zyje sobie kolejny rok bez i jakoś mi to nie przeszkadza, seriale sponsoruje torrent- głównie anglojęzyczny sci fi). Mieszkam w mieście do którego prawie wszyscy przyjechali (mieszkają bo muszą i nie lubią) i prawie nic nie jest tak stare jak wygląda, o mieszkańcach ludzie mają zdanie negatywne, wykasujcie właściwą literę ze słowa "stolnica" i będziecie wiedzieć gdzie.
Charakterystyka charakterku: złośliwa bestia, szczera, czasem do serca przyłóż ...kobita zmienną jest (takie skrzyżowanie matki-polki ze strzygą i feniksem)
charakterystyka fizjonomii: 176 wzrostu. kobieta. po prostu 

Offline

 

#17 2009-06-05 12:00:21

Ochlap

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Cos o sobie

hm kobieta i to jeszcze jaka

Offline

 

#18 2009-06-09 17:44:38

Vianette

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Cos o sobie

Thinka i Illaser  też ich znam   Alexia i Sieban weszła książka nowa mojego ulubionego autora Jakuba Ćwieka: Gotuj z papieżem Jeśli nie razi Was kontrowersja to zalecamm kupno a o gustach się nie rozmawia:P (także tych płciowych;))

Offline

 

#19 2009-06-21 21:22:01

von Davidoff

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: Cos o sobie

no tak.. juz troche jestem w klanie to tez sie przedstawie..
mam na imie piotrus, wiek..ee.. troche po trzydziestce, mieszkam w wojewodztwie slaskim.
skonczylem prawo na uniwersytecie slaskim jakis czas temu, pracuje jako oficer policji w stopniu nadkomisarza, na dosc eksponowanym stanowisku
matrymonia juz mnie nie interesuja, gdyz mam zone i corke lat 7.
zainteresowania: historia, zwlaszcza xx wieku, turystyka, rower, modelarstwo szkutnicze i gry internetowe. czasem obejrze jakis film, najlepiej idiotyczna komedie o franku drebinie, z polskiej tworczosci lubilem serial pitbull, no i klasyki prl-u..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emerytomani2.pun.pl www.mojeotsforum.pun.pl www.legion-potepionych.pun.pl www.klasainf.pun.pl www.wwepbfgame.pun.pl