#1 2009-05-23 17:25:38

pawetomb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 6
Punktów :   

Cos o sobie

Witam wszystkich te temat powstal aby sie lepiej poznac ,zaczne wiec pierwszy.




Mam na imie Pawel pochodze z malej miejscowosci na poludniu Polski - Gorlice.Jestem zonaty mam dwojke wspanialych dzieci Mateusz i Patrycja . Od jakeigos czasu pracuje poza krajem, w sumie pracowalem w Irlandi ,Angli a obecnie przebywam w Belgii.Zamierezam tu byc do konca czerwca a puzniej wracam juz na stale do Polski (mam przynajmniej taka nadzieje chyba ze znowu mnie gdzies poniesie).Zainteresowania turystyka ,filmy,komputery w wolnych chwilach duzo czytam.W sierpniu skoncze 38 lat

Offline

 

#2 2009-05-23 20:28:32

Ochlap

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 14
Punktów :   

Re: Cos o sobie

Hej to ja Ochlap mialo byc Ochłap to pies ktory towarzyszyl bochaterowi dzielnie walczyl powalal supermutanty i zagryzal nie wazne jestem remigiusz i jestem uzalezniony od tych gier teraz mieszkam w chrzanowie moze to sie zmieni moze nie jakos sie kreci

Offline

 

#3 2009-05-24 22:35:06

Vianette

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Cos o sobie

ok:) A ja mam na imię Agnieszka,ale wolę jak się do mnie mówi Jagienka,Jagna,byle nie Jagusia:P  Mam 18 lat,maturę za sobą i plany przed sobą:) Interesuje się literaturą,wręcz pożeram książki w hurtowych ilościach:) Mieszkam w takim dużym zadupiu,czyli Katowicach i szczerze nienawidzę tego miasta:D To by było na tyle

Offline

 

#4 2009-05-24 23:09:51

Dzabbari

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Cos o sobie

Mam na imię Rafał lat 36, zonaty córka Oliwka,a mieszkam w Katowicach. I tez nielubie tego miasta, ale tak poprostu zostało po studiach.
Co do tych gier to bardzo bym się chciał uwolnić, ale jakoś tak od jutra zaczne:)

Offline

 

#5 2009-05-25 19:42:32

Profetes

Użytkownik

Skąd: Południe Polski
Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Cos o sobie

Imię: Jacek
Wiek: prawie 20 latek
Miejscowość: Zaskale, bardziej na południe jak Gorlice
Zainteresowania: film, muzyka ...
Na książki mam alergie, wrrr... Tak jak Jagienka, jestem świeżo po maturce. Ogromne ilości czasu spędzam przed komputerem, ale to chyba wynik braku jakichś poważniejszych zainteresowań i nadmiaru wolnego czasu

Offline

 

#6 2009-05-25 20:51:48

Alexia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Cos o sobie

No tak. Na imię mam Ola. Mam 16 lat i trochę czasu do matury, więc siedzę przed kompem zabijając nudę... Mieszkam w Lublinie, piękne miasto xD Uwielbiam książki, głównie literaturę fantasy i horrory. I mam hopla na punkcie j. polskiego. No. To w sumie tyle xP

Offline

 

#7 2009-05-25 21:20:09

Rocketto

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Cos o sobie

Ja mam na imię Łukasz. Mam 17 lat więc sie uczę a w wolnym czasie zdarza sie siedzieć przed kompem.
Poświęcam tez czas na sport, gram w piłkę w rożnych odmianach, noga, ręczna, koszykówka, a także biegam.

Offline

 

#8 2009-05-26 18:31:14

Sieban

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Cos o sobie

Witam mam na imię Krzychu. Mieszkam, pracuje i żyje sobie w Poznaniu. W sierpniu stuknie mi 25 lat. Uwielbiam literaturę fantasy,
ale staram się nie przepuścić żadnej dobrej książki. Czas staram się spędzać aktywnie, ale zawsze trochę czasu znajdę na siedzenie
przed kompem. Generalnie taki normalny facio . PS. Alexie popieram -  Lublin jest piękny (jestem tam urodzony ).

Offline

 

#9 2009-05-26 21:45:37

Mati18ti

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Cos o sobie

czuje sie po czesci czlonkiem tego klanu to sie zarejestrowalem...
co do nicka Mati18ti:
Mati -  imie (od Mateusz), chociaz wszyscy mowia na mnie Lechu (od KKS LP)
18 - szczesliwa liczba (?)
ti - wyksztalcenie technik informatyk (tez nie wiedziec czemu)

miejscowosc bytów (pomorskie) wiek 17. Gram zawodowo w siatkowke, slucham muzyki (od disco polo po metal;) nie czytam ksiazek (sa streszczenia!). Jak jestem w domu to jestem na bloodwars, jak mnie nie ma to znaczy ze jestem w szkole, jak mnie tam nie ma to znaczy ze gram w siate*... i tak sie zycie toczy
*- wyjatkiem sa weekendy gdy jestem... wszedzie;p

Offline

 

#10 2009-05-30 18:31:49

viru

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Cos o sobie

witam
ja ma 32 lat od tego roku w już w Polsce w Sosnowcu okolice Katowic ,a zaczołem grać w tą grę jak żyłem w Estoni w sumie 2lata (tak z nudów) a w zasadzie przypadkiem jak kiedyś sobie kupiłem wódkę
o samaku arbuzowym która nazywa się viru valge (w tłumaczeniu młyn biały) z tąd też taki nick.
Ulubiony seriar StarGate SG1 i atlantis oraz Heroes
Ulubiony drink Gin Martini Tonic może być wstrząśnięty jak i zamieszany byle z lodem i cytryną

Ostatnio edytowany przez viru (2009-05-30 18:46:17)

Offline

 

#11 2009-05-31 21:37:26

Grandin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 13
Punktów :   

Re: Cos o sobie

Imię: Tomek
Wiek: ... 18 z małym okładem (22 )
Muzyka: Głównie Power, Goth, Death, Heavy Metal, Troszkę Hip Hopu (całe 3 zespoły ;p), czasem szanty i inne które mi się podobaj
Mieszkam: Chyba jako jedyny cierpię mieszkanie w Warszawie

Coś o sobie: Lubię podróżować byłem już w Indiach i Tajlandii zwykle wybieram się na jedną wycieczkę rocznie. Skończyłem (tak samo jak Mati) Technikum ale było to strasznie dawno temu Pisałem nową maturę czego nie żałuję 2 razy. (Tak zdałem wszystkie przedmioty tylko że na raz na maturze nie da się zdawać więcej jak 6 ) W Bloodwars gram mniej więcej od bardzo dawna czytaj od około 2 i pół roku na różnych serwerach aktualnie nie jestem ani studiujący ani pracujący więc większość czasu spędzam na świecie w którym niestety nie ma ciągłego dostępu do internetu

Zainteresowania: RPG (Ci co mają wiedzieć wiedzą o co lotto ), Gry Bitewne WHFB, Trochę Anime i ogólnie pojęta sprawność fizyczna
Nie lubię: Chamów, Gburów, Ludzi bez poczucia humoru którzy uważają że brak poczucia humoru to jedyna droga życia, szpinaku.
Lubię: Kobiety... Pieniądze... w sumie to wszystko poza rzeczami których nie lubię

Offline

 

#12 2009-06-01 05:50:14

Profetes

Użytkownik

Skąd: Południe Polski
Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Cos o sobie

coś mi sie wydaje że z tej części forum robi sie powoli kącik matrymonialny

Offline

 

#13 2009-06-01 08:55:41

Grandin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 13
Punktów :   

Re: Cos o sobie

Bo napisałem że lubię kobiety ?? Czy dlatego że "niektórzy" z nas pasują do siebie wiekiem ?? ;]

ps. Znam osobiście pewną parę która poznała się na BW i nadal grają na R2. Jest to Thinka i Illaser są ze sobą już od długiego czasu i bardzo dobrze im się wiedzie więc nie widzę w tym nic złego żeby się tu mieli troszkę poswatać ;p

Offline

 

#14 2009-06-01 18:13:55

Mati18ti

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Cos o sobie

no kącik matrymonialny z tego raczej sie nie robi... "coś o sobie" to znaczy coś o sobie;]
każdy z nas ma inne upodobania i fetysze^^

a to że grandin lubi dziewczyny (lub tez kobiety) to chyba nic dziwnego... (chociaż dla niektórych jak facet ogląda sie za dziewczynami to dziwne [wiadomo o "których" chodzi;)
w sumie tez mam te same upodobania;]

Offline

 

#15 2009-06-01 19:31:47

Grandin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 13
Punktów :   

Re: Cos o sobie

W takim wypadku tylko się cieszyć że jesteśmy w klanie z "normalnymi" ludźmi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virusmt2.pun.pl www.naszastrefa.pun.pl www.wb2.pun.pl www.ib4um.pun.pl www.pokemon-master-white.pun.pl